Opinie Naszych Klientów

    

 

     „Pięknie zagrana oprawa muzyczna. Muzycy w pełni profesjonalni,  potrafią dostosować się do zaistniałej sytuacji. Bez problemu po zagraniu utworów przed uroczystością, płynnie przeszli do utworu na wejście, pomimo lekkiego opóźnienia w rozpoczęciu uroczystości. Stworzyli cudowną atmosferę i klimat podczas uroczystości.
     Dziękujemy i szczerze polecamy!“

Magdalena i Maciej Kurek,

Ceremonia Ślubna 04.09.2010, godz. 16:30
Kościół Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu

 


 

 

  „Od naszego ślubu minęło już kilka miesięcy, ale ja nadal słyszę brzmienie tych cudownych skrzypiec. To był wyjątkowy dzień...Wszyscy nasi goście byłi zachwyconeni oprawą muzyczną w wykonaniu Agencji Artystycznej Koncertowo. Wywołaliście wzruszenie i wielką radość w sercu mojego męża i w moim. Doceniamy Wasz profesjonalizm i dziękujemy za cierpliwość podczas ustalania repertuaru i omawiania szczegółów ceremonii. W 100% polecamy innym parom. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że bedziemy mieć jeszcze okazję korzystania z Waszych usług:) Powodzenia!!!

Alicja i Jacek Kasperek
Ceremonia Ślubna 06.08.2010, godz. 16
Kościół Świętego Jana Chrzciciela w Ludomach


 

   „BARDZO dziękujemy za przepiękny efekt muzyczny na naszym ślubie! Goście byli zachwyceni i my oczywiście też :) Trudno wyrazić słowami jakie to było cudowne. Serdecznie pozdrawiamy!“ 

Julia i Artur Meller
Ceremonia Ślubna 26.06.2010, godz. 17
Kościół Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu


 

     Dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Zarówno my jak i wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem. Nawet teraz ,gdy oglądamy film z uroczystości kręci nam się łezk aw oku. Poprosiliśmy nawet naszego kamerzystę by przesłał nam zagrane przezPaństwa utwory w formie MP3 ponieważ uwielbiamy do tego wracać.
     Dodatkowo bardzo dziękujemy za niesamowite przyjęcie ze strony pana Jana Adamczyka oraz
wprowadzenie dużej dawki spokoju jeśli chodzi o mszę ślubną.Dziękujemy za bardzo miłą, serdeczną atmosferę podczas naszych spotkań i omawiania utworów na tę uroczystość. Gdy zobaczyliśmy Pana pod kościołem już wiedzieliśmy, że wszystko będzie super i o nic nie musimy się martwić. Zarówno wersje instrumentalne - skrzypce+flet  wyszły pięknie jak i akompaniament dla naszego solisty.Wszystkim naszym znajomym będziemy Państwa gorąco polecać.“ 

 

Magdalena i Błażej Leszczyńscy,
Ceremonia Ślubna 05.06.2010, godz. 17
Kościół św. Rocha w Poznaniu


 

„Pragnę w imieniu moim i mojej Małżonki bardzo serdecznie Państwu podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego Ślubu 04.04.2010 w Poznaniu! Cała Rodzina była zachwycona! (...) Ten dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci i bardzo cieszymy się, że mieliśmy tak wspaniałą oprawę muzyczną.“ 

Agata i Mikołaj Lewandowscy
Ceremonia Ślubna 04.04.2010, godz. 16
Kościół Najświętszej Krwi Pana Jezusa w Poznaniu


 

     „Chcielibyśmy niezmiernie podziękować za występ artystyczny w dniu 17 października b.r na naszym ślubie. Przepiękne brzmienie skrzypiec oraz przenikający w głąb dusz głos sopranistki sprawiły, że nasza uroczystość nabrała niezwykłego iście magicznego charakteru. Jakiś czas temu mój promotor przekazał mi trzy cenne wskazówki, które powinny przyświecać temu, co robimy w życiu, a mianowicie: najpierw trzeba posiadać PASJĘ, by móc pozyskać WIZJĘ, a następnie wprawić to w DZIAŁANIE. Wówczas pełen sukces jest pewny. Agencja Artystyczna KONCERTOWO również działa według tych zasad i dzięki temu w oczach wielu ludzi zagościły łzy wzruszenia...Wspaniałym akcentem było podziękowanie księdza za tak piękny dobór repertuaru i rzec, by można anielskie wykonanie...To był piękny dzień. Kiedy tylko przymknę oczy słyszę dźwięki muzyki. Serdecznie dziekujemy!!!“        

 Magdalena i Marcin Pikosz
Ceremonia Ślubna 17.10.2009, godz. 15
Kościół Św. Marcina w Poznaniu


 

      „Szanowni Państwo, jako rodzice Panny Młodej, która 5. września zawarła związek małżeński chcielibyśmy bardzo gorąco zarekomendować Agencję Artystyczną "Koncertowo" za bardzo wysoki profesjonalizm i otwartość we wpółpracy. Nie tylko my, jako Rodzice, ale też wszyscy gości podkreślali piękne wykonanie i aranżację uzgodnionych utworów. Chciałabym podkreślić, że grupa wykonała na nasze zamówienie kilka utworów, których nie miała w swoim repertuarze, co dowodzi Jej dużej otwartości we współpracy.
     Gorąco polecamy tę grupę Muzyków, tym z państwa, którzy chcą, aby ślub ich dzieci był pięknym przeżyciem.“

Rodzice Panny Młodej: Ewa i Stefan Ożegowscy
Ceremonia Ślubna 05.09.2009, godz. 14
Kościół Imienia Maryi w Poznaniu

 


 

 „Serdecznie polecamy!wysoka jakość w rozsądnej cenie. Na nas i na gościach oprawa muzyczna w kościele zrobiła ogromne wrażenie. Pieknie dobrane utwory, super wykonane. do tego miła i serdeczna obsluga!“ 

Kinga I Łukasz
Ceremonia Ślubna 30.08.2009, godz. 16
Kościół św. Rocha w Poznaniu


 

 

     „Dzień naprawdę wyjątkowy…Zawdzięczamy to niezwykłej atmosferze, którą stworzył na naszym ślubie m.in. skrzypek z Agencji Artystycznej KONCERTOWO. Dzięki  zaangażowaniu i profesjonalizmowi tejże osoby mogliśmy odczuwać  podczas ceremonii niesamowity komfort i wewnętrzny spokój…Dlatego też bardzo, bardzo za wszystko dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
A innym parom życzymy, aby w tym bardzo ważnym dla nich Dniu  towarzyszyły im tak pięknie rozbrzmiewające dźwięki jak nam. Pozdrawiamy bardzo serdecznie.

     P.S. mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję, by skorzystać z Państwa usług.“  

 

Kamila i Tomasz
Ceremonia Ślubna 22.08.2009, godz. 15
Kościół Św. Andrzeja Boboli w Poznaniu

 


 

 

 

     „Chcielibyśmy podziękować Państwu za uświetnienie uroczystości naszych zaślubin 15 sierpnia br. w Chodzieży przecudowną oprawą muzyczną. Bardzo cenimy sobie Państwa profesjonalizm, talent muzyczny, dobry gust, niezwykłe wyczucie chwili i klasę. Jesteśmy pod głębokim wrażeniem gry na skrzypcach, która dodała tym cudownym chwilom dodatkowego wdzięku i przyczyniła się do stworzenia urokliwej atmosfery. Dzięki temu jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu kojarzy się nam z dźwiękiem skrzypiec.
     Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na oprawę muzyczną w Państwa wykonaniu i z wielką przyjemnością będziemy polecać Agencję "Koncertowo" naszym znajomym, przy czym chętnie sami przy innej okazji skorzystamy z Państwa usług. Życzymy samych sukcesów!"

Anna i Piotr
Ceremonia Ślubna 15.08.2009, godz. 14:30
Kościół Nawiedzenia NMP w Chodzieży


 

     „Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za stworzenie cudownej atmosfery podczas naszego ślubu przez muzyków współpracujących z Agencją Artystyczną "Koncertowo". Było naprawdę nieziemsko, muzyka wywołała zachwyt i wzruszenie u naszych gości. Wiele osób mówiło nam później, że mieli łzy w oczach i dreszcze … ze wzruszenia. Muzyka po prostu chwytała za serce. Wybraliśmy sobie niestandardowe utwory (kompozycje Zbigniewa Preisnera), których nie było w ofercie a mimo to zostały one przepięknie zaaranżowane i wykonane. 
    Początkowo zastanawialiśmy się, czy inwestować w oprawę muzyczną ale teraz wiemy, że było warto."

 

Ewa i Adam Szulc

Ceremonia Ślubna 08.08.2009, godz. 16:30

Kościół Wszystkich Swiętych w Kórniku

 


 

 

 

     „Chcielibyśmy serdecznie podziękować za całą wyjątkowość i inność oprawy muzycznej, którą mogliśmy się cieszyć dzięki "Koncetowo" w najważniejszym momencie naszego życia :) Bardzo dziękujemy i doceniamy Państwa profesjonalizm.
     Ja ze swojej strony chciałabym podziękować za zaangażowanie, pomoc w wyborze utworów i przepiękną grę, oraz za fantastyczne podejście do Klienta - doświadczyłam Państwa profesjonalizmu i życzliwości w momencie dużego mętliku w głowie, bezowocnych poszukiwań kogoś, kto przyczyni się do jeszcze większej wyjątkowości naszej mszy ślubnej, natłoku pytań... To szczególnie cenne. DZIĘKUJEMY!!!"

 

Magda i Andrzej

Ceremonia Ślubna 11.07.2009, godz. 17

Kościół Błogosławionych 108 Męczenników w Powierciu

 


 

 

 

     „Oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu kameralnego z agencji „Koncertowo” była wspaniała. Pełen profesjonalizm, piękne wykonanie utworów klasycznych (szczególnie Mozarta!), uświetniło w sposób szczególny uroczystość ślubną. Serdecznie dziękujemy i polecamy usługi agencji „Koncertowo” z czystym sumieniem."

       

 Rodzice Panny Młodej: Barbara i Krzysztof Hoff
Ceremonia Ślubna 28.06.2009, godz. 15
Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Poznaniu

 


 

 

 

     „Bardzo miła oprawa muzyczna, pełen profesjonalizm. Wszyscy goście byli zachwyceni. Nasze oczekiwania zostały spełnione w 100 procentach.“

       

Julia i Sławomir Staniszewscy,

Ceremonia Ślubna 27.06.2009

Gościniec Rębajło, Piła

 


 

 

 

     „To już tydzień od naszej uroczystości. Chciałbym bardzo podziękować za piękny występ skrzypka z Agencji Artystycznej KONCERTOWO na naszym ślubie w kościele pw. Wszystkich Świętych, 30 maja 2009r. Pojawiły się wszystkie wymarzone utwory, jeden nawet z akompaniamentem (choć nie było tego w umowie)!!! Dźwięk skrzypiec rozbrzmiewał i wzruszał cały kościół! Utwór na moje specjalne życzenie (Meravigliosa Creatura) wyszedł wspaniale.

     Obiecuję z przyjemnością polecać na wszystkie strony kunszt i profesjonalizm Waszej firmy! Pozdrawiam"

Julia i Łukasz

Ceremonia Ślubna 30.05.2009, godz. 16

Kościół Wszystkich Świętych w Poznaniu

 


 

 

 

     „Z oprawy muzycznej w wykonaniu członkow agencji Koncertowo jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm, elastyczność oraz piękne wykonanie utworów klasycznych na skrzypcach i organach, pozostawiło nam wiele niezapomnianych wspomnień z Dnia Ślubu oraz miłych wrażeń ze wspólpracy z Agencja. Gorąco polecamy każdemu, kto szuka oprawy muzycznej na wysokim poziomie w tak waznym dniu, jakim jest ślub."

 

Magdalena i Alan Michalakowie

Ceremonia Ślubna 15.08.2008, godz. 17 

Kościół Św. Stanisława w Rydzynie

 


 

 

 

     „Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Agencji Artystycznej KONCERTOWO. Bardzo ucieszyła nas możliwość wyboru naszych ulubionych utworów muzycznych (nie wymienionych w repertuarze). Polecemy KONCERTOWO ze względu na profesjonalizm i niepodważalny talent wykonawców!"

 

Eliza i Krzysztof
Ceremonia Ślubna 10.05.2008, godz. 17
Kościół Św. Wojciecha w Poznaniu

 

 

 

© 2008 by Agencja Artystyczna KONCERTOWO
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Agencja Artystyczna
KONCERTOWOtel. 728-387-227, 728-387-237
fax + 48 61 622-91-92